Brygadzista z j. niemieckim

Praca w Niemczech
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • kierowanie i koordynacja pracy zespołu 5-10 podległych monterów
  • współpraca przy montażu, konserwacji i uruchomieniu instalacji grzewczych i sanitarnych
  • utrzymywanie kontaktu z niemieckim kierownikiem budowy
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi i zadowolenie klienta na miejscu

WYMAGANIA
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i niemieckiego
  • dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe jako mechanik instalacji grzewczych, sanitarnych i klimatyzacyjnych lub wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w koordynacji i kierowaniu monterami
  • gotowość do prac montażowych
  • prawo jazdy kat. B
  • zorientowanie na klienta i świadczenie wysokiej jakości usług
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w ciągu 3-4 tygodni

GWARANTUJEMY
  • praca u bezpiecznego i sprawdzonego pracodawcy
  • zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pakiety benefitów dla pracowników firmy*
  • wysokie standardy warunków pracy
  • pracę zmianową 3 / 1 tydzień w domu + transport z miejsca zamieszkania
  • organizacja noclegu w miejscu pracy – kwatery pracownicze 15-20 Euro/dobę
  • personalne podejście oraz wsparcie na wszystkich etapach rekrutacji

PAKIET PRACOWNICZY
  • niemiecka umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dieta
  • do 30 dni urlopu w roku
  • Prawo do niemieckiej emerytury po 5 latach pracy
  • samochód służbowy z kartą paliwową
  • dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe
  • kartę ubezpieczenia zdrowotnego PLUS oraz status prywatnego pacjent w niemieckich placówkach medycznych
  • samochód służbowy dla każdej brygady (od miejsca zamieszkania) z karta paliwową
  • wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe i maszynowe

kontakt: +48 666 667 397

Przyjmujemy zgłoszenia pojedyncze oraz całych ekip (brygadzista plus 4-10 monterów)

ceryfikat KRAZ nr. 20284