Monter wind i urządzeń dźwigowych – Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • montaż i uruchamianie wind oraz urządzeń dźwigowych
  • prace serwisowe i konserwacyjne
  • naprawa usterek
  • przeglądy techniczne
  • montaż kabin i drzwi szybowych
  • wymiana części eksploatacyjnych

WYMAGANIA
  • 2-letnie doświadczenie jako monter, serwisant lub konserwator wind / urządzeń dźwigowych
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe jako mechatronik/ mechanik konstrukcji / robotnik metalowiec/ ślusarz / elektryk
  • mile widziane kursy w dziedzinie montażu lub eksploatacji wind
  • niemiecki na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny u przynajmniej jednej osoby z duetu
  • zmysł techniczny
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do wyjazdów służbowych oraz podjęcia pracy od zaraz

GWARANTUJEMY
  • praca u bezpiecznego i sprawdzonego pracodawcy
  • zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • atrakcyjne warunki finansowe (16-18 €/h + do 4,70 € diety netto za godzinę)
  • pracę zmianową 3/1 tydzień lub od pon-pt + transport z miejsca zamieszkania
  • organizacja noclegu w miejscu pracy – kwatery pracownicze 15-20 Euro/dobę
  • pakiety benefitów dla pracowników firmy*
  • wysokie standardy warunków pracy
  • personalne podejście oraz wsparcie na wszystkich etapach rekrutacji

Z nami zawsze będziesz czuł się bezpiecznie!

Coliber HR Solution prowadzi stały nabór kandydatów na stanowiska pracy oferowane przez Niemieckiego kontrahenta na terenie całych Niemiec. Mile widziane ekipy 2 osobowe. Wymogiem niezbędnym jest dobra znajomość j. niemieckiego u przynajmniej jednej osoby z duetu.

Wyślij nam swoją aplikację – work@coliberhr.com

dodatkowe informacje: +48 666 667 397

*PAKIET BENEFITÓW DLA PRACOWNIKÓW FIRMY
  • do 30 dni urlopu w roku
  • dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe
  • kartę ubezpieczenia zdrowotnego PLUS oraz status prywatnego pacjenta w niemieckich placówkach medycznych
  • samochód służbowy dla każdej brygady (od miejsca zamieszkania) z karta paliwową
  • wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe i maszynowe
  • indywidualna osoba do kontaktu na terenie Niemiec, w dni powszednie oraz weekendy
  • odzież robocza renomowanej firmy
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego (w tym kursy językowe)

ceryfikat KRAZ nr. 20284